GREGORY Todd : wins the following matches and loses these matches

Event   VS W
Rtng
L
Rtng
W
Gain
L
Lose
Diff T
1 ** SK - Canada Series 275 HO Bryan 2716 1522 2 0 1194
2 ** SK - Canada Series 275 Zaki Manuel 2716 758 2 0 1958
3 ** SK - Canada Series 275 TRUELSON Thor J. 2716 2476 5 3 240
4 **** ITTF North America Cup 271 HAZIN Jeremy 2730 2539 10 7 191 Sig
5 *** Atlantic Chmps 270 BRADBURY Robert 2706 1098 2 0 1608
6 *** Atlantic Chmps 270 ASH Brian 2706 1520 2 0 1186
7 *** Atlantic Chmps 270 CRANFORD Eric 2706 1925 2 0 781
8 *** Atlantic Chmps 270 GREENHAM Mervyn 2706 2385 4 1 321
9 *** Atlantic Chmps 270 REID Jeremy 2706 769 2 0 1937
10 *** Atlantic Chmps 270 HUSSEY Chris 2706 747 2 0 1959
11 *** Atlantic Chmps 270 KENT Isaac 2706 2082 2 0 624
12 *** Atlantic Chmps 270 SMITH Tony 2706 694 2 0 2012
13 *** Atlantic Chmps 270 MARTELL Alan 2706 1909 2 0 797
14 *** Atlantic Chmps 270 ASH Brian 2706 1520 2 0 1186
15 *** Atlantic Chmps 270 HISCOCK Jerry 2706 1624 2 0 1082
16 * PE League 268 YOUNKER Alex 2699 1456 1 0 1243
17 * PE League 268 O'MALLEY Art 2699 577 1 0 2122
18 * PE League 268 FANG Jerry 2699 259 1 0 2440
19 * PE League 268 GAO Robert 2699 1710 1 0 989
20 * PE League 268 YOUNKER Alex 2699 1456 1 0 1243
21 * PE League 268 O'MALLEY Art 2699 577 1 0 2122
22 * PE League 268 CHISHTI Najam 2699 1247 1 0 1452
23 **** JOOLA National Team Challenge 267 LEE Adrian 2729 2777 25 21 -48
24 ** NS Marathon 267 KENT Ian 2729 2417 3 1 312
25 ** NS Marathon 267 HINES Shane 2729 2142 2 0 587
26 ** NS Marathon 267 KENT Isaac 2729 2033 2 0 696
27 ** NS Marathon 267 MARTELL Alan 2729 1984 2 0 745
28 ** NS Marathon 267 KENT Tyler 2729 1761 2 0 968
29 ** NS Marathon 267 GREENOUGH David 2729 1760 2 0 969
30 ** NS Marathon 267 ERSKINE Wayne 2729 1610 2 0 1119
31 ** NS Marathon 267 BEG Ali 2729 1440 2 0 1289
32 * PE League 266 GREGORY Wade 2721 1710 1 0 1011
33 * PE League 266 GAO Robert 2721 1692 1 0 1029
34 * PE League 266 YOUNKER Alex 2721 1444 1 0 1277
35 * PE League 266 CHISHTI Najam 2721 1245 1 0 1476
36 * PE League 266 GREGORY Wade 2721 1710 1 0 1011
37 * PE League 266 GAO Robert 2721 1692 1 0 1029
38 * PE League 266 YOUNKER Alex 2721 1444 1 0 1277
39 * PE League 266 CLOW Jeff 2721 1788 1 0 933
40 ** NS Challenge 265 AZIZ Abdul 2701 836 2 0 1865 T Sig
41 ** NS Challenge 265 LOHNES Devon 2701 615 2 0 2086
42 ** NS Challenge 265 ERSKINE Wayne 2701 1625 2 0 1076
43 ** NS Challenge 265 GAO Robert 2701 1559 2 0 1142
44 ** NS Challenge 265 CRAAN Stephane 2701 889 2 0 1812
45 ** NS Challenge 265 PEERS Steve 2701 1940 2 0 761
46 ** NS Challenge 265 HINES Shane 2701 2097 2 0 604
47 *** NS President's Cup Qualifier 265 YOUNKER Alex 2701 1343 2 0 1358
48 *** NS President's Cup Qualifier 265 PEERS Steve 2701 1940 2 0 761
49 *** NS President's Cup Qualifier 265 HINES Shane 2701 2097 2 0 604
50 ** Dalhousie Open 264 KENT Ian 2680 2384 5 3 296
51 ** Dalhousie Open 264 KENT Isaac 2680 2048 2 0 632
52 ** Dalhousie Open 264 MARTELL Alan 2680 1993 2 0 687
53 ** Dalhousie Open 264 RUDOLPH Darren 2680 1816 2 0 864
54 ** Dalhousie Open 264 GREENOUGH David 2680 1780 2 0 900
55 ** Dalhousie Open 264 LAW Derek 2680 1620 2 0 1060
56 ** Dalhousie Open 264 KHARENKO Mikhail 2680 1436 2 0 1244
57 ** Dalhousie Open 264 OULTON Philip 2680 1311 2 0 1369
58 ** Dalhousie Open 264 YUEN Brian 2680 1062 2 0 1618
59 AlexTT/DONIC Canadian Chmps 260 DEGTIAR Iouri 2682 2326 5 2 356
60 AlexTT/DONIC Canadian Chmps 260 DUMARESQ Mickaël 2682 1860 3 0 822
61 AlexTT/DONIC Canadian Chmps 260 LAU Jeremy 2682 2757 30 26 -75
62 AlexTT/DONIC Canadian Chmps 260 MARTELL Alan 2682 2033 3 0 649
63 AlexTT/DONIC Canadian Chmps 260 ZHANG Tian-Terry 2682 2712 25 21 -30
64 *** Atlantic Championships 258 GREENOUGH David 2650 1834 2 0 816
65 *** Atlantic Championships 258 BEG Ali 2650 1400 2 0 1250
66 *** Atlantic Championships 258 KENT Ian 2650 2371 6 3 279
67 *** Atlantic Championships 258 KENT Isaac 2650 2065 2 0 585
68 *** Atlantic Championships 258 HINES Steven 2650 2057 2 0 593
69 *** Atlantic Championships 258 HISCOCK Jerry 2650 1659 2 0 991
70 *** Atlantic Championships 258 RUDOLPH Darren 2650 1829 2 0 821
71 *** Atlantic Championships 258 YOUNKER Alex 2650 1133 2 0 1517
72 *** Atlantic Championships 258 HISCOCK Jerry 2650 1659 2 0 991
73 *** Atlantic Championships 258 GREENHAM Mervyn 2650 2405 6 3 245
74 *** Atlantic Championships 258 RUDOLPH Darren 2650 1829 2 0 821
75 *** Atlantic Championships 258 HINES Steven 2650 2057 2 0 593
76 ** Truro Open Marathon 256 KENT Ian 2737 2341 3 1 396
77 ** Truro Open Marathon 256 KENT Isaac 2737 2054 2 0 683
78 ** Truro Open Marathon 256 HINES Steven 2737 2053 2 0 684
79 ** Truro Open Marathon 256 MARTELL Alan 2737 2038 2 0 699
80 ** Truro Open Marathon 256 HINES Shane 2737 1882 2 0 855
81 ** Truro Open Marathon 256 GREENOUGH David 2737 1729 2 0 1008
82 ** Truro Open Marathon 256 KHARENKO Mikhail 2737 1321 2 0 1416
83 ** Truro Open Marathon 256 BEG Ali 2737 1332 2 0 1405
84 **** JOOLA National Team Challenge 256 SURPRENANT Maxime 2737 2756 20 16 -19
85 **** JOOLA National Team Challenge 256 YANG Ling Kun 2737 3139 0 50 -402
86 *** Circuit Pionniers - Andro 4 254 DAM Liem 2857 2437 2 0 420
87 *** Circuit Pionniers - Andro 4 254 LEVESQUE Marie-Andrée 2857 2413 2 0 444
88 *** Circuit Pionniers - Andro 4 254 LEGAULT Mathieu 2857 2046 2 0 811
89 *** Circuit Pionniers - Andro 4 254 LIU William 2857 2019 2 0 838
90 Middle Musquodoboit Marathon 252 QIN Siyuan Sonia 2833 1626 1 0 1207
91 Middle Musquodoboit Marathon 252 HINES Shane 2833 1815 1 0 1018
92 Middle Musquodoboit Marathon 252 ZHANG Rebecca 2833 1912 0 0 921 T Sig
93 Middle Musquodoboit Marathon 252 RUDOLPH Darren 2833 1869 1 0 964
94 Middle Musquodoboit Marathon 252 RETZ Robert 2833 1828 0 0 1005 T Sig
95 Middle Musquodoboit Marathon 252 KENT Isaac 2833 2026 1 0 807
96 Middle Musquodoboit Marathon 252 HINES Steven 2833 2029 1 0 804
97 Middle Musquodoboit Marathon 252 KENT Ian 2833 2347 1 0 486
98 Middle Musquodoboit Marathon 252 MARTELL Alan 2833 2010 1 0 823
99 Middle Musquodoboit Marathon 252 KANG Teddy Hao Ri 2833 2639 4 2 194
100 NS President's Cup Qualifier 252 KENT Tyler 2833 1754 1 0 1079
101 NS President's Cup Qualifier 252 FISHER Joe 2833 1551 1 0 1282
102 NS President's Cup Qualifier 252 WILSON Keith 2833 1308 1 0 1525
103 NS President's Cup Qualifier 252 RUDOLPH Darren 2833 1869 1 0 964
104 NS President's Cup Qualifier 252 MARTELL Alan 2833 2010 1 0 823
105 PEI Tournament 252 GAO Robert 2833 1356 1 0 1477
106 PEI Tournament 252 JIANG Eddie 2833 810 1 0 2023
107 PEI Tournament 252 WU Irene 2833 778 1 0 2055
108 PEI Tournament 252 NICHOLSON David 2833 452 1 0 2381
109 PEI Tournament 252 CHISHTI Najam 2833 1212 1 0 1621
110 PEI Tournament 252 KEENLYSIDE David 2833 592 1 0 2241
111 PEI Tournament 252 GALLANT Chris 2833 816 1 0 2017
112 PEI Tournament 252 YOUNKER Alex 2833 1072 1 0 1761
113 PE Fall Classic 251 JIANG Eddie 2826 760 1 0 2066
114 PE Fall Classic 251 JIANG Yefang 2826 1243 1 0 1583
115 PE Fall Classic 251 GAO Robert 2826 1310 1 0 1516
116 PE Fall Classic 251 KANG Teddy Hao Ri 2826 2628 0 2 198 T Sig
117 PE Fall Classic 251 TARHAN Serhat 2826 1623 1 0 1203
118 PE Fall Classic 251 GREGORY Wade 2826 1723 1 0 1103
119 PE Fall Classic 251 GREGORY Mark 2826 2429 2 1 397
120 PE Fall Classic 251 GAO Robert 2826 1310 1 0 1516
121 PE Fall Classic 251 KANG Teddy Hao Ri 2826 2628 0 2 198 T Sig
122 Circuit Pionniers Andro 2 251 YEUNG Klement 2826 2455 2 1 371
123 Circuit Pionniers Andro 2 251 DAM Liem 2826 2456 2 1 370
124 Circuit Pionniers Andro 2 251 SIEMASZKO Michael 2826 2334 1 0 492
125 Circuit Pionniers Andro 2 251 ROUSSY Jean-François 2826 2841 9 4 -15
126 Circuit Pionniers Andro 2 251 SIEMASZKO Michael 2826 2334 1 0 492
127 Circuit Pionniers Andro 2 251 ROUSSEAU-EMOND Vincent 2826 2351 1 0 475
128 Circuit Pionniers Andro 2 251 HARDY Guillaume 2826 2473 2 1 353
129 Circuit Pionniers Andro 2 251 ROUSSEAU-EMOND Vincent 2826 2351 1 0 475
130 Circuit Pionniers Andro 2 251 POTVIN Gabriel 2826 2038 1 0 788
131 Circuit Pionniers Andro 2 251 THERIAULT Mathieu 2826 2644 4 2 182
132 Circuit Pionniers Andro 2 251 MEDJUGORAC Marko 2826 2233 1 0 593
133 Circuit Pionniers Andro 2 251 PAULIN Karl 2826 2351 0 0 475 T Sig
134 Atlantic Championships 245 CRANFORD Eric 2813 1944 1 0 869
135 Atlantic Championships 245 WHITENECT Jody 2813 959 1 0 1854
136 Atlantic Championships 245 MARTELL Alan 2813 2036 1 0 777
137 Atlantic Championships 245 RUDOLPH Darren 2813 1801 1 0 1012
138 Atlantic Championships 245 CRANFORD Eric 2813 1944 1 0 869
139 Atlantic Championships 245 GREENHAM Mervyn 2813 2351 2 1 462
140 Atlantic Championships 245 GREGORY Mark 2813 2386 2 1 427
141 Atlantic Championships 245 HISCOCK Jerry 2813 1279 1 0 1534
142 Atlantic Championships 245 TARHAN Serhat 2813 1512 1 0 1301
143 Atlantic Championships 245 GREGORY Mark 2813 2386 2 1 427
144 Trophy Hut Closed 244 TARHAN Serhat 2804 1504 1 0 1300
145 Trophy Hut Closed 244 GAO Robert 2804 1256 1 0 1548
146 Trophy Hut Closed 244 JIANG Yefang 2804 1239 1 0 1565
147 Trophy Hut Closed 244 YOUNKER Alex 2804 1119 1 0 1685
148 Trophy Hut Closed 244 HSU Mark 2804 673 1 0 2131
149 Trophy Hut Closed 244 GREGORY Wade 2804 1736 1 0 1068
150 Trophy Hut Closed 244 GREGORY Mark 2804 2379 1 0 425
151 Trophy Hut Closed 244 TARHAN Serhat 2804 1504 1 0 1300
152 Trophy Hut Closed 244 GREGORY Mark 2804 2379 1 0 425
153 NS Marathon #3 242 HINES Shane 2818 1502 1 0 1316
154 NS Marathon #3 242 ERSKINE Wayne 2818 1741 1 0 1077
155 NS Marathon #3 242 GREENOUGH David 2818 1770 1 0 1048
156 NS Marathon #3 242 MARTELL Alan 2818 2081 1 0 737
157 NS Marathon #3 242 KENT Ian 2818 2409 1 0 409
158 NS Marathon #3 242 GREENOUGH David 2818 1770 1 0 1048
159 PE Fall Classic 241 TARHAN Serhat 2799 1414 1 0 1385
160 PE Fall Classic 241 SU Xing 2799 2716 6 3 83
161 PE Fall Classic 241 GAO Robert 2799 1008 1 0 1791
162 PE Fall Classic 241 SU Xing 2799 2716 6 3 83
163 PE Fall Classic 241 CHISHTI Najam 2799 1229 1 0 1570
164 PE Fall Classic 241 YOUNKER Alex 2799 937 1 0 1862
165 PE Fall Classic 241 ZHONG Hong 2799 1234 1 0 1565
166 PE Fall Classic 241 GAO Robert 2799 1008 1 0 1791
167 PE Fall Classic 241 JIANG Eddie 2799 680 1 0 2119
168 Circuit Andro Pioneers #3 240 YANG Ling Kun 2716 3178 40 20 -462
169 Circuit Andro Pioneers #3 240 SURPRENANT Maxime 2716 2736 9 4 -20
170 Circuit Andro Pioneers #3 240 ILIJEVSKI Borce 2716 2304 1 0 412
171 Circuit Andro Pioneers #3 240 ROCHE-NADON Arnaud 2716 2914 17 8 -198
172 Circuit Andro Pioneers #3 240 ZHANG Tian-Terry 2716 2640 6 3 76
173 Circuit Andro Pioneers #3 240 DAM Liem 2716 2498 3 1 218
174 Circuit Andro Pioneers #3 240 ILIJEVSKI Borce 2716 2304 1 0 412
175 Circuit Andro Pioneers #3 240 BOUCHOIR Thibault 2716 2688 7 3 28
176 Circuit Andro Pioneers #3 240 LU Yen-Chun 2716 2812 12 6 -96
177 Circuit Andro Pioneers #3 240 MEDJUGORAC Marko 2716 1976 1 0 740
178 Circuit Andro Pioneers #3 240 LAPLANTE Patrick Jr 2716 2090 1 0 626
179 Circuit Andro Pioneers #3 240 BU Chan 2716 2558 4 2 158
180 Circuit Andro Pioneers #3 240 WONG Louis 2716 2594 5 2 122
181 Musquodoboit Senior Marathon 239 KENT Isaac 2703 2049 1 0 654
182 Musquodoboit Senior Marathon 239 CHATFIELD Michael 2703 1976 1 0 727
183 Musquodoboit Senior Marathon 239 RUDOLPH Darren 2703 1799 1 0 904
184 Musquodoboit Senior Marathon 239 ERSKINE Wayne 2703 1717 1 0 986
185 Musquodoboit Senior Marathon 239 MARTIN Jean Phillipe 2703 1497 1 0 1206
186 Musquodoboit Senior Marathon 239 KHARENKO Mikhail 2703 818 0 0 1885 T Sig
187 Musquodoboit Senior Marathon 239 TARHAN Serhat 2703 1333 1 0 1370
188 Musquodoboit Senior Marathon 239 ZHONG Hong 2703 1160 1 0 1543
189 Musquodoboit Senior Marathon 239 GREGORY Mark 2703 2311 2 1 392
190 Musquodoboit Senior Marathon 239 KENT Ian 2703 2421 3 1 282
191 Musquodoboit Senior Marathon 239 FISHER Joe 2703 1638 1 0 1065
192 PE League 238 SU Xing 2692 2692 0 4 0 T Sig
193 PE League 238 GAO Robert 2692 955 1 0 1737
194 PE League 238 YOUNKER Alex 2692 754 1 0 1938
195 PE League 238 SU Xing 2692 2692 0 4 0 T Sig
196 PE League 238 TARHAN Serhat 2692 1344 0 0 1348 T Sig
197 PE League 238 NICHOLSON David 2692 457 1 0 2235
198 PE Fall Classic 238 GALLANT Chris 2692 521 1 0 2171
199 PE Fall Classic 238 KEENLYSIDE David 2692 513 1 0 2179
200 PE Fall Classic 238 GREGORY Mark 2692 2310 2 1 382
201 PE Fall Classic 238 GAO Robert 2692 955 1 0 1737
202 PE Fall Classic 238 JIANG Yefang 2692 976 1 0 1716
203 PE Fall Classic 238 TARHAN Serhat 2692 1344 0 0 1348 T Sig
204 PE Fall Classic 238 GREGORY Mark 2692 2310 2 1 382
205 PE Fall Classic 238 SU Xing 2692 2692 0 4 0 T Sig
206 Island Open 233 GREGORY Wade 2672 1710 1 0 962
207 Island Open 233 GAO Robert 2672 892 1 0 1780
208 Island Open 233 JIANG Yefang 2672 885 1 0 1787
209 Island Open 233 YOUNKER Alex 2672 785 1 0 1887
210 Island Open 233 GALLANT Chris 2672 446 1 0 2226
211 Atlantic Championships 233 LEDREW Adam 2672 1466 1 0 1206
212 Atlantic Championships 233 BUTLER Wayne 2672 1288 1 0 1384
213 Atlantic Championships 233 GREENHAM Mervyn 2672 2317 3 1 355
214 Atlantic Championships 233 BONNELL Dave 2672 1885 1 0 787
215 Atlantic Championships 233 KENT Ian 2672 2404 5 2 268
216 Atlantic Championships 233 KENT Isaac 2672 1953 1 0 719
217 Atlantic Championships 233 KENT Tyler 2672 1713 1 0 959
218 Atlantic Championships 233 GREGORY Mark 2672 2287 3 1 385
219 Atlantic Championships 233 HUI Shi 2672 607 1 0 2065
220 Atlantic Championships 233 OSMOND Jonathan 2672 544 0 0 2128 T Sig
221 Atlantic Championships 233 KENT Ian 2672 2404 5 2 268
222 Atlantic Championships 233 BONNELL Dave 2672 1885 1 0 787
223 Atlantic Championships 233 CRANFORD Eric 2672 1916 1 0 756
224 Atlantic Championships 233 MARTELL Alan 2672 1949 1 0 723
225 Coupe Letendre 233 THIBEAULT Mathieu 2672 2202 0 0 470 T Sig
226 Coupe Letendre 233 JACQUES David 2672 2788 14 7 -116
227 Coupe Letendre 233 XIA Max 2672 1934 1 0 738
228 Coupe Letendre 233 PINTEA James 2672 2177 1 0 495
229 Coupe Letendre 233 ROTHFLEISCH Mitchell 2672 2598 6 3 74
230 Coupe Letendre 233 VIOLETTE Gabrielle 2672 1699 1 0 973
231 Coupe Letendre 233 KAPRIELIAN Sevag 2672 1481 1 0 1191
232 Coupe Letendre 233 KAFENZAKIS Christopher 2672 2003 1 0 669
233 Coupe Letendre 233 LE HEGARAT Julien 2672 2180 1 0 492
234 Coupe Letendre 233 KENT Isaac 2672 1953 1 0 719
235 Coupe Letendre 233 KENT Tyler 2672 1713 1 0 959
236 PEI Tournament 227 NEWBY Max 2660 1231 1 0 1429
237 PEI Tournament 227 GREGORY Wade 2660 1700 1 0 960
238 PEI Tournament 227 YOUNKER Alex 2660 647 1 0 2013
239 PEI Tournament 227 JIANG Han 2660 803 1 0 1857
240 PEI Tournament 227 ZHONG Hong 2660 1144 1 0 1516
241 PEI Tournament 227 YANG Lucy 2660 478 1 0 2182
242 PEI Tournament 227 JIANG Eddie 2660 554 1 0 2106
243 PEI Tournament 227 GAO Robert 2660 740 1 0 1920
244 PEI Tournament 227 KEENLYSIDE David 2660 510 1 0 2150
245 PEI Tournament 227 NICHOLSON David 2660 442 1 0 2218
246 PEI Tournament 227 JIANG Han 2660 803 1 0 1857
247 PEI Tournament 227 YOUNKER Alex 2660 647 1 0 2013
248 PE Leagues 226 JIANG Han 2645 780 0 0 1865 T Sig
249 PE Leagues 226 LIU Wang 2645 492 0 0 2153 T Sig
250 PE Leagues 226 JIANG Yefang 2645 852 1 0 1793
251 PE Leagues 226 GALLANT Chris 2645 375 1 0 2270
252 PE Leagues 226 GALLANT Chris 2645 375 1 0 2270
253 PE Leagues 226 LLEWELLYN Marcus 2645 477 1 0 2168
254 PE Leagues 226 YOUNKER Alex 2645 610 1 0 2035
255 PE Leagues 226 GAO Robert 2645 707 1 0 1938
256 PE Leagues 226 GALLANT Chris 2645 375 1 0 2270
257 PE Fall Classic 226 GAO Robert 2645 707 1 0 1938
258 PE Fall Classic 226 JIANG Han 2645 780 0 0 1865 T Sig
259 PE Fall Classic 226 KEENLYSIDE David 2645 502 1 0 2143
260 PE Fall Classic 226 JIANG Eddie 2645 560 1 0 2085
261 PE Fall Classic 226 GREGORY Mark 2645 2261 2 1 384
262 PE Fall Classic 226 JIANG Yefang 2645 852 1 0 1793
263 PE Fall Classic 226 JIANG Han 2645 780 0 0 1865 T Sig
264 PE Fall Classic 226 GAO Robert 2645 707 1 0 1938
265 PE Fall Classic 226 YOUNKER Alex 2645 610 1 0 2035
266 Canadian Senior Chmps 223 LANDRY Gilles 2624 1694 1 0 930
267 Canadian Senior Chmps 223 MARTELL Alan 2624 1968 1 0 656
268 Canadian Senior Chmps 223 MEDJUGORAC Marko 2624 1104 1 0 1520
269 Canadian Senior Chmps 223 MICHAUD Bryan 2624 2782 26 13 -158
270 Canadian Senior Chmps 223 SERDA Patrick 2624 2159 2 1 465
271 PE League 223 LIU Leo 2624 869 1 0 1755
272 PE League 223 YOUNKER Alex 2624 606 1 0 2018
273 Canada Cup #1 222 KRISHNAN Chandru 2687 2459 5 2 228
274 Atlantic Championships 222 RUDOLPH Darren 2687 1700 1 0 987
275 Atlantic Championships 222 O'MALLEY Art 2687 533 1 0 2154
276 Atlantic Championships 222 BUTLER Wayne 2687 1247 1 0 1440
277 Atlantic Championships 222 CRANFORD Eric 2687 1915 1 0 772
278 Atlantic Championships 222 KENT Tyler 2687 1650 1 0 1037
279 Atlantic Championships 222 LEDREW Adam 2687 1287 1 0 1400
280 PE League 222 NICHOLSON David 2687 292 1 0 2395
281 PE League 222 MACLEOD Kevin 2687 100 0 0 2587 T Sig
282 PE League 222 MACDONALD Daniel 2687 100 0 0 2587 T Sig
283 PE League 222 YAO Jasmine 2687 1180 1 0 1507
284 PE League 222 GAO Robert 2687 604 1 0 2083
285 PE League 222 YOUNKER Alex 2687 546 1 0 2141
286 PE League 222 NICHOLSON David 2687 292 1 0 2395
287 Trophy Hut Island Closed 221 GREGORY Mark 2674 2286 2 1 388
288 Trophy Hut Island Closed 221 CHISHTI Najam 2674 1270 1 0 1404
289 Trophy Hut Island Closed 221 GAO Robert 2674 578 1 0 2096
290 Trophy Hut Island Closed 221 NICHOLSON David 2674 288 1 0 2386
291 PE League 221 YAO Jasmine 2674 1153 0 0 1521 T Sig
292 PE League 221 GAO Bob 2674 1153 1 0 1521
293 PE League 221 DICAIRE Wyatt 2674 226 1 0 2448
294 PE League 221 GAO Robert 2674 578 1 0 2096
295 PE League 221 GALLANT Chris 2674 347 1 0 2327
296 PE League 221 YAO Jasmine 2674 1153 0 0 1521 T Sig
297 PE League 221 LLEWELLYN Marcus 2674 431 1 0 2243
298 PE League 221 SU Tim 2674 382 0 0 2292 T Sig
299 PE League 221 YOUNKER Alex 2674 382 1 0 2292
300 PE League 221 LLEWELLYN Marcus 2674 431 1 0 2243
Previous   [ 1 ]   Next  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GREGORY Todd loses the following matches and wins these matches

Event   VS W
Rtng
L
Rtng
W
Gain
L
Lose
Diff T
1 ** SK - Canada Series 275 THERIAULT Mathieu 2945 2716 5 3 229
2 ** SK - Canada Series 275 WANG Lucas 2565 2716 24 22 -151
3 **** ITTF North America Cup 271 LAU Jeremy 2790 2730 15 11 60 Sig
4 **** ITTF North America Cup 271 PINTEA James 3072 2730 5 2 342 Sig
5 **** ITTF North America Cup 271 XIA Max 2820 2730 15 11 90 Sig
6 **** JOOLA National Team Challenge 267 THERIAULT Mathieu 2906 2729 10 7 177
7 **** JOOLA National Team Challenge 267 ROCHE-NADON Arnaud 2970 2729 8 5 241
8 **** JOOLA National Team Challenge 267 ROUSSEAU-EMOND Vincent 2749 2729 20 16 20
9 **** JOOLA National Team Challenge 267 XIA Max 2710 2729 20 16 -19
10 **** JOOLA National Team Challenge 267 WANG Lucas 2762 2729 18 14 33
11 **** JOOLA National Team Challenge 267 LEE Adrian 2777 2729 18 14 48
12 ** NS Challenge 265 WANG Liheng 2801 2701 9 0 100 T Sig
13 AlexTT/DONIC Canadian Chmps 260 HO Andre 3331 2682 3 0 649
14 AlexTT/DONIC Canadian Chmps 260 ROUSSEAU-EMOND Vincent 2643 2682 25 21 -39
15 AlexTT/DONIC Canadian Chmps 260 TANJOUR Mazen 2358 2682 50 45 -324
16 AlexTT/DONIC Canadian Chmps 260 Wang Zexuan 3052 2682 5 2 370
17 **** JOOLA National Team Challenge 256 CHEN Hongtao 3347 2737 3 0 610
18 **** JOOLA National Team Challenge 256 LAU Jeremy 2632 2737 35 31 -105
19 **** JOOLA National Team Challenge 256 ROCHE-NADON Arnaud 3002 2737 8 5 265
20 **** JOOLA National Team Challenge 256 THERIAULT Mathieu 2674 2737 30 26 -63
21 **** JOOLA National Team Challenge 256 XIA Max 2627 2737 35 31 -110
22 **** JOOLA National Team Challenge 256 XIA Max 2627 2737 35 31 -110
23 *** Circuit Pionniers - Andro 4 254 ROUSSY Jean-François 2860 2857 16 13 3
24 *** Circuit Pionniers - Andro 4 254 THERIAULT Mathieu 2652 2857 36 33 -205
25 *** Circuit Pionniers - Andro 4 254 DAM Liem 2437 2857 44 41 -420
26 *** Circuit Pionniers - Andro 4 254 MEDJUGORAC Marko 2370 2857 44 41 -487
27 Circuit Pionniers Andro 2 251 THERIAULT Mathieu 2644 2826 17 8 -182
28 Circuit Pionniers Andro 2 251 JIANG Yang 3059 2826 3 1 233
29 Circuit Pionniers Andro 2 251 HARDY Guillaume 2473 2826 30 15 -353
30 Circuit Pionniers Andro 2 251 ROCHE-NADON Arnaud 2942 2826 5 2 116
31 NS Marathon #3 242 GREGORY Mark 2325 2818 40 20 -493
32 Circuit Andro Pioneers #3 240 THERIAULT Mathieu 2410 2716 30 15 -306
33 Circuit Andro Pioneers #3 240 JIANG Yang 3031 2716 2 1 315
34 Circuit Andro Pioneers #3 240 ZHANG Yue Michael 2646 2716 12 6 -70
35 Circuit Andro Pioneers #3 240 ROCHE-NADON Arnaud 2914 2716 4 2 198
36 PE League 238 SU Xing 2692 2692 8 0 0 T Sig
37 PE League 238 SU Xing 2692 2692 8 0 0 T Sig
38 PE Fall Classic 238 SU Xing 2692 2692 8 0 0 T Sig
39 Coupe Letendre 233 MASSICOTTE Dominic 2391 2672 22 11 -281
40 Coupe Letendre 233 Wang Zexuan 2633 2672 10 5 -39
41 Coupe Letendre 233 HUANG Chong Ming 2224 2672 40 20 -448
42 Coupe Letendre 233 PINTEA Horatio 2839 2672 4 2 167
43 Coupe Letendre 233 NGUYEN An Wahn 2595 2672 12 0 -77 T Sig
44 Canadian Senior Chmps 223 DUAN YongJun 3365 2624 1 0 741
45 Canadian Senior Chmps 223 KAMKAR-PARSI Homayoun 3217 2624 1 0 593
46 Canadian Senior Chmps 223 THERIEN Xavier 3238 2624 1 0 614
47 Canadian Senior Chmps 223 WONG Derek 2862 2624 5 2 238
48 Canadian Senior Chmps 223 ZHANG Yue Michael 2504 2624 21 10 -120
49 Canada Cup #1 222 ZHANG Tian-Terry 2850 2687 6 3 163
50 Canada Cup #1 222 SHEN Qiang 3394 2687 1 0 707
51 Canada Cup #1 222 THERIAULT Pierre-Luc 2930 2687 5 2 243
52 Canada Cup #1 222 DUAN YongJun 3343 2687 1 0 656
53 Atlantic Championships 222 SELVARAJAH Jack 1724 2687 75 37 -963
54 Atlantic Championships 222 SELVARAJAH Jack 1724 2687 75 37 -963
55 STIGA Circuit #4 218 SURPRENANT Maxime 2616 2605 8 4 11
56 STIGA Circuit #4 218 PREVOST Pierre 2529 2605 12 6 -76
57 STIGA Circuit #4 218 JIANG Yang 2838 2605 3 1 233
58 STIGA Circuit #4 218 YANG Ling Kun 2986 2605 2 1 381
59 STIGA Circuit #4 218 JIANG Yang 2838 2605 3 1 233
60 PE League 218 GREGORY Mark 2198 2605 40 20 -407
61 Atlantic Chmps 211 BAKEZADEH Farhad 2419 2545 14 7 -126
62 Canada Cup 210 AL MOHANDI Ahmed 3024 2511 1 0 513 T Sig
63 DONIC North American Championships 210 KAMKAR-PARSI Homayoun 3139 2511 1 0 628
64 DONIC North American Championships 210 SURPRENANT Maxime 2493 2511 13 6 -18
65 PE Island Open 210 KENT Ian 2194 2511 30 15 -317
66 STIGA National Team Challenge 208 LEUNG Terence 2131 2535 60 30 -404
67 STIGA National Team Challenge 208 LIU Tony 2438 2535 18 8 -97
68 STIGA National Team Challenge 208 ROCHE-NADON Arnaud 2578 2535 11 5 43
69 STIGA National Team Challenge 208 SERDA Patrick 2000 2535 75 37 -535
70 CHOPS Chall. & CHMP SR Quebec 198 LEVEILLE Patrick 2550 2221 2 1 329
71 CHOPS Chall. & CHMP SR Quebec 198 LANG Jens 3215 2221 1 0 994
72 CHOPS Chall. & CHMP SR Quebec 198 ROTHFLEISCH Mitchell 1971 2221 22 11 -250
73 CHOPS Chall. & CHMP SR Quebec 198 THERIAULT Pierre-Luc 2435 2221 3 1 214
74 CHOPS Chall. & CHMP SR Quebec 198 RIEUTORD Olivier 2786 2221 1 0 565
75 Vieux Poele League 198 RIEUTORD Olivier 2786 2221 1 0 565
76 Vieux Poele League 198 SAVARD Martin 2577 2221 2 1 356
77 Canada Winter Games 2003 158 YIU Enoch 2433 1678 1 0 755
78 Canada Winter Games 2003 158 HUNG Loren 2177 1678 2 1 499
79 Canada Winter Games 2003 0 CHIU Peter 2123 1678 2 1 445
80 Canada Winter Games 2003 0 HUNG Loren 2177 1678 2 1 499
81 Canada Winter Games 2003 0 YIU Enoch 2433 1678 1 0 755
82 Canadian Top_12 0 ULATOWSKI Michel 2474 1802 1 0 672
83 Canadian Top_12 0 YIU Enoch 2482 1802 1 0 680
84 Canadian Top_12 0 ADNOT Cédric 2265 1802 2 1 463
85 Canadian Top_12 0 HUNG Loren 2201 1802 3 1 399
86 Canadian Top_12 0 LEUNG Aldrich 1810 1802 12 6 8
87 Canadian Top_12 0 NG Aron 1410 1802 45 22 -392
88 Atlantic Closed 0 MARTELL Alan 1772 1855 12 6 -83
89 Atlantic Closed 0 BAKEZADEH Farhad 2355 1855 1 0 500
90 Canadian SR Championships 0 POINTON Craig 2389 1964 2 1 425
91 Canadian SR Championships 0 GUI Xiang 1982 1964 12 6 18
92 Canadian SR Championships 0 KONDEK Zoltan 2426 1964 2 1 462
93 Canadian SR Championships 0 JACQUES David 2614 1964 1 0 650
94 Canadian SR Championships 0 YANG Ling Kun 2243 1964 5 2 279
95 Island Open 0 GREGORY Mark 1559 2005 40 20 -446
96 Atl 0 GREENHAM Mervyn 2090 2015 6 3 75
97 Canada Winter Games 2003 0 GUO Peng 2804 1678 1 0 1126