Event | VS | W Rtng |
L Rtng |
W Gain |
L Lose |
Diff | T | ||||
1 | ** Double Fish CCTTA Summer Open | 319 | LAU Jeffrey | 1021 | 1428 | 33 | 31 | -407 | Sig | ||
2 | ** Double Fish MyTTC Circuit I 2016 | 318 | ERJVN Qian | 1006 | 100 | 2 | 0 | 906 | T | T | Sig |
3 | ** Double Fish MyTTC Circuit I 2016 | 318 | NGUYEN Vincent | 1006 | 1913 | 33 | 0 | -907 | T | Sig | |
4 | ** Double Fish MyTTC Circuit I 2016 | 318 | RADYUSHIN Ilya | 1006 | 309 | 2 | 0 | 697 | T | Sig | |
5 | ** Double Fish MyTTC Circuit I 2016 | 318 | SYED Maqsood | 1006 | 226 | 2 | 0 | 780 | T | T | Sig |
6 | ** Windsor Open 2015 | 312 | LAI Albert | 1148 | 100 | 0 | 0 | 1048 | T | ||
7 | ** Windsor Open 2015 | 312 | FREEZE Gary | 1148 | 100 | 0 | 0 | 1048 | T | ||
8 | ** Windsor Open 2015 | 312 | SAXENA Will | 1148 | 100 | 0 | 0 | 1048 | T | ||
9 | * Kitchener Open | 306 | AVRAMOV Miroslav | 1148 | 154 | 1 | 0 | 994 | T | Sig | |
10 | * Kitchener Open | 306 | FRENCH Dave | 1148 | 1227 | 12 | 10 | -79 | |||
11 | * Kitchener Open | 306 | GARCIA Bernardo | 1148 | 100 | 1 | 0 | 1048 | T | Sig | |
12 | ** Ontario Championships | 305 | SADEGHI Pedram | 1184 | 383 | 2 | 0 | 801 | |||
13 | ** Kitchener Open | 293 | MACPHERSON Robert | 1189 | 689 | 2 | 0 | 500 | |||
14 | ** Kitchener Open | 293 | CARTER Jesse | 1189 | 100 | 2 | 0 | 1089 | T | Sig | |
15 | ** Kitchener Open | 293 | SONG Ximing | 1189 | 100 | 2 | 0 | 1089 | T | Sig | |
16 | ** DoubleFish Ontario Chmps | 291 | YUSUF Atiba Bahaaldin | 1207 | 445 | 2 | 0 | 762 | T | Sig | |
17 | ** DoubleFish Ontario Chmps | 291 | MOHAMMED Anees | 1207 | 691 | 2 | 0 | 516 | |||
18 | ** MyTTC Circuit #1 | 289 | LI Jun Hua | 1247 | 100 | 2 | 0 | 1147 | T | Sig | |
19 | ** MyTTC Circuit #1 | 289 | SETO Ben | 1247 | 707 | 2 | 0 | 540 | |||
20 | Prestige Summer Tournament | 200 | CHAMOUN Robert | 1341 | 952 | 2 | 1 | 389 | |||
21 | Prestige Summer Tournament | 200 | MONTOYA-GARRO Mariana | 1341 | 732 | 1 | 0 | 609 | |||
22 | Prestige Summer Tournament | 200 | LI Sen | 1341 | 487 | 1 | 0 | 854 | T | Sig | |
23 | Prestige Summer Tournament | 200 | GAUDREAU Steve | 1341 | 499 | 1 | 0 | 842 | |||
24 | STIGA Canadian Chmps | 200 | LAI Edwin | 1341 | 778 | 1 | 0 | 563 | |||
25 | CHOPS Chall. & CHMP SR Quebec | 198 | GAUVIN Steve | 1116 | 1538 | 40 | 20 | -422 | |||
26 | CHOPS Chall. & CHMP SR Quebec | 198 | LAVOIE Emmanuelle | 1116 | 1542 | 40 | 20 | -426 | |||
27 | CHOPS Chall. & CHMP SR Quebec | 198 | MARTEL Serge | 1116 | 1851 | 50 | 25 | -735 | |||
28 | CHOPS Chall. & CHMP SR Quebec | 198 | BLONDEAU Rudy | 1116 | 1570 | 40 | 20 | -454 | |||
29 | CHOPS Chall. & CHMP SR Quebec | 198 | PATUREL Tyler | 1116 | 1126 | 9 | 4 | -10 | |||
30 | CHOPS Chall. & CHMP SR Quebec | 198 | VIOLETTE Gabrielle | 1116 | 1105 | 8 | 4 | 11 | |||
31 | Circuit STIGA #6 Part Two | 198 | HARDY Guillaume | 1116 | 991 | 5 | 2 | 125 | |||
32 | Circuit STIGA #6 Part Two | 198 | DE LA SABLONNIERE-GRAVEL Gabrielle | 1116 | 702 | 1 | 0 | 414 | |||
33 | Thetford Mines Rotation | 198 | GREENE Wayne | 1116 | 1331 | 22 | 11 | -215 | |||
34 | Thetford Mines Rotation | 198 | LY Jimmy | 1116 | 1340 | 22 | 11 | -224 | |||
35 | Thetford Mines Rotation | 198 | ROUSSY Pierre-Luc | 1116 | 1299 | 17 | 8 | -183 | |||
36 | Thetford Mines Rotation | 198 | BISPHAM Ben | 1116 | 974 | 5 | 2 | 142 | |||
37 | Thetford Mines Rotation | 198 | LACHANCE Étienne | 1116 | 782 | 2 | 1 | 334 | |||
38 | Thetford Mines Rotation | 198 | SURPRENANT Sébastien | 1116 | 592 | 1 | 0 | 524 | |||
39 | STIGA Circuit #6 | 197 | DE NOBILE Jimmy | 1092 | 1394 | 30 | 15 | -302 | |||
40 | STIGA Circuit #6 | 197 | HEBERT Henri | 1092 | 792 | 2 | 1 | 300 | |||
41 | STIGA Circuit #6 | 197 | CASEY Valérie | 1092 | 859 | 3 | 1 | 233 | |||
42 | STIGA Circuit #6 | 197 | PARTHENAIS Robert | 1092 | 811 | 3 | 1 | 281 | |||
43 | STIGA Circuit #6 | 197 | EL-KHOURY Joseph | 1092 | 808 | 3 | 1 | 284 | |||
44 | STIGA Circuit #6 | 197 | GUTKOUSKY David | 1092 | 623 | 1 | 0 | 469 | |||
45 | Circuit Stiga #5 | 196 | CORMIER Jérémie | 1049 | 888 | 4 | 2 | 161 | |||
46 | Circuit Stiga #5 | 196 | CHAMOUN Robert | 1049 | 774 | 3 | 1 | 275 | |||
47 | Circuit Stiga #5 | 196 | LEMAY Martin | 1049 | 660 | 2 | 1 | 389 | |||
48 | Circuit Stiga #5 | 196 | BISHOP Jordan | 1049 | 722 | 2 | 1 | 327 | |||
49 | Circuit Stiga #5 | 196 | BISPHAM Ben | 1049 | 820 | 3 | 1 | 229 | |||
50 | Circuit Stiga #5 | 196 | SPOREA Ionuts | 1049 | 1289 | 22 | 11 | -240 | |||
51 | Circuit Stiga #5 | 196 | MORENCY-TRUDEL Juan | 1049 | 1223 | 17 | 8 | -174 | |||
52 | Circuit Stiga #5 | 196 | THERIAULT Mathieu | 1049 | 981 | 6 | 3 | 68 | |||
53 | Circuit Stiga #5 | 196 | CORMIER Jérémie | 1049 | 888 | 4 | 2 | 161 | |||
54 | STIGA Circuit #4 | 195 | BISHOP Jordan | 977 | 692 | 3 | 1 | 285 | |||
55 | STIGA Circuit #4 | 195 | LEMAY Martin | 977 | 649 | 2 | 1 | 328 | |||
56 | STIGA Circuit #4 | 195 | CHARRON Vincent | 977 | 570 | 1 | 0 | 407 | |||
57 | STIGA Circuit #4 | 195 | FLEURY Jean-François | 977 | 1083 | 14 | 7 | -106 | |||
58 | STIGA Circuit #4 | 195 | DUKESHIRE Gary | 977 | 1216 | 0 | 11 | -239 | T | Sig | |
59 | STIGA Circuit #4 | 195 | MATHIEU-RAYMOND Jimmy | 977 | 1207 | 22 | 11 | -230 | |||
60 | STIGA Circuit #4 | 195 | OUELLETTE Daniel | 977 | 694 | 3 | 1 | 283 | |||
61 | STIGA Circuit #4 | 195 | LANGLOIS Jean-Philippe | 977 | 987 | 9 | 4 | -10 | |||
62 | STIGA Circuit #4 | 195 | LAROCQUE Alexandre | 977 | 1335 | 30 | 15 | -358 | |||
63 | STIGA Circuit #3 | 193 | CASEY Valérie | 863 | 635 | 3 | 1 | 228 | |||
64 | STIGA Circuit #3 | 193 | FULLERTON Andrew | 863 | 608 | 3 | 1 | 255 | |||
65 | STIGA Circuit #3 | 193 | LABRECHE Louis | 863 | 1236 | 30 | 15 | -373 | |||
66 | STIGA Circuit #3 | 193 | GARNER Éric | 863 | 1028 | 17 | 8 | -165 | |||
67 | STIGA Circuit #3 | 193 | LANGLOIS Jean-Philippe | 863 | 1149 | 22 | 11 | -286 | |||
68 | STIGA Circuit #3 | 193 | PARADIS Pierre-Marc | 863 | 1383 | 50 | 25 | -520 | |||
69 | STIGA Circuit #3 | 193 | BRISSON-ST-PIERRE Caroline | 863 | 533 | 2 | 1 | 330 | |||
70 | STIGA Circuit #2 | 192 | FLEURY Jean-François | 795 | 1118 | 30 | 15 | -323 | |||
71 | STIGA Circuit #2 | 192 | BISHOP Jordan | 795 | 535 | 3 | 1 | 260 | |||
72 | STIGA Circuit #2 | 192 | QUACH Raymond | 795 | 1057 | 22 | 11 | -262 | |||
73 | STIGA Circuit #2 | 192 | ROSENBERG Ryan | 795 | 895 | 14 | 7 | -100 | |||
74 | STIGA Circuit #2 | 192 | GOUGEON Clément | 795 | 476 | 2 | 1 | 319 | |||
75 | STIGA Circuit #2 | 192 | THERIAULT Mathieu | 795 | 768 | 7 | 3 | 27 | |||
76 | STIGA Circuit #2 | 192 | COTE Gabriel | 795 | 568 | 3 | 1 | 227 | |||
77 | STIGA Circuit #1 | 191 | BONIN William | 502 | 384 | 5 | 2 | 118 | |||
78 | STIGA Circuit #1 | 191 | LAROUCHE Marie-Kim | 502 | 362 | 5 | 2 | 140 | |||
79 | STIGA Circuit #1 | 191 | TANG Pak Chun | 502 | 516 | 9 | 4 | -14 | |||
80 | STIGA Circuit #1 | 191 | LY Li Quan | 502 | 339 | 4 | 2 | 163 | |||
81 | STIGA Circuit #1 | 191 | BEAUDRY Marc-Olivier | 502 | 454 | 7 | 3 | 48 | |||
82 | STIGA Circuit #1 | 191 | LAROUCHE Marie-Kim | 502 | 362 | 5 | 2 | 140 | |||
83 | STIGA Circuit #1 | 191 | GUTKOUSKY David | 502 | 325 | 4 | 2 | 177 | |||
84 | STIGA Circuit #1 | 191 | NGUYEN Tam Philippe | 502 | 216 | 3 | 1 | 286 | |||
85 | STIGA Circuit #1 | 191 | BONIN William | 502 | 384 | 5 | 2 | 118 | |||
86 | STIGA Circuit #1 | 191 | GERVAIS Guillaume - MAU | 502 | 372 | 5 | 2 | 130 | |||
87 | STIGA Circuit #1 | 191 | TANG Pak Chun | 502 | 516 | 9 | 4 | -14 | |||
88 | STIGA Circuit #1 | 191 | CASEY Valérie | 502 | 517 | 9 | 4 | -15 | |||
89 | STIGA Circuit #1 | 191 | BRUNELLE-MARINEAU Jules | 502 | 640 | 14 | 7 | -138 | |||
90 | STIGA Circuit #1 | 191 | GARNER Éric | 502 | 746 | 22 | 11 | -244 | |||
91 | STIGA Circuit #1 | 191 | ORR ALBERT Skwylton | 502 | 459 | 7 | 3 | 43 | |||
92 | STIGA Circuit #1 | 191 | CHAMOUN Robert | 502 | 346 | 4 | 2 | 156 | |||
93 | STIGA Circuit #1 | 191 | FULLERTON Andrew | 502 | 473 | 7 | 3 | 29 | |||
94 | Thetford Rotation | 191 | HEBERT Henri | 502 | 771 | 0 | 11 | -269 | |||
95 | Thetford Rotation | 191 | PATUREL Tyler | 502 | 616 | 14 | 7 | -114 | |||
96 | Thetford Rotation | 191 | DUFRESNE Olivier | 502 | 430 | 6 | 3 | 72 | |||
97 | Thetford Rotation | 191 | MONTOYA-GARRO Mariana | 502 | 403 | 6 | 3 | 99 | |||
98 | Thetford Rotation | 191 | ROY Anne-Marie | 502 | 285 | 3 | 1 | 217 | |||
99 | Thetford Rotation | 191 | CHABOT Vicky | 502 | 243 | 3 | 1 | 259 | |||
100 | Thetford Rotation | 191 | FAUCHER Daniel | 502 | 448 | 0 | 3 | 54 | T | Sig | |
101 | Thetford Rotation | 191 | DUBREUIL Claudie | 502 | 100 | 0 | 0 | 402 | T | Sig | |
102 | Thetford Rotation | 191 | POULIN Pierre | 502 | 1056 | 50 | 25 | -554 | |||
103 | Thetford Rotation | 191 | NGUYEN Haï-Son | 502 | 986 | 40 | 20 | -484 | |||
104 | Thetford Rotation | 191 | GARNIER-ST-AUBIN Éloïse | 502 | 866 | 30 | 15 | -364 | |||
105 | Thetford Rotation | 191 | KELLY Colin | 502 | 730 | 22 | 11 | -228 | |||
106 | Thetford Rotation | 191 | MORENCY-TRUDEL Juan | 502 | 593 | 12 | 6 | -91 | |||
107 | Tournoi Club Prestige | 190 | BRULE Gérald | 439 | 735 | 22 | 11 | -296 | |||
108 | Tournoi Club Prestige | 190 | BRULE Gérald | 439 | 735 | 22 | 11 | -296 | |||
109 | Tournoi Club Prestige | 190 | MONTOYA-GARRO Mariana | 439 | 306 | 5 | 2 | 133 | |||
110 | Tournoi Club Prestige | 190 | MARSOLAIS David | 439 | 374 | 6 | 3 | 65 | |||
111 | Tournoi Club Prestige | 190 | BRUNELLE-MARINEAU Jules | 439 | 632 | 17 | 8 | -193 | |||
112 | Tournoi Club Prestige | 190 | PELLAND-GOYER Florence | 439 | 386 | 6 | 3 | 53 | |||
113 | Tournoi Club Prestige | 190 | HARDY Guillaume | 439 | 428 | 8 | 4 | 11 | |||
114 | Tournoi Club Prestige | 190 | MARSOLAIS David | 439 | 374 | 6 | 3 | 65 | |||
115 | Tournoi Club Prestige | 190 | DOMINIQUE Karim | 439 | 435 | 8 | 4 | 4 | |||
116 | Tournoi Club Prestige | 190 | PELLAND-GOYER Florence | 439 | 386 | 6 | 3 | 53 | |||
117 | Tournoi Club Prestige | 190 | LY Li Quan | 439 | 234 | 3 | 1 | 205 | |||
118 | Tournoi Club Prestige | 190 | AUBRY-REGNIER Jérémie | 439 | 428 | 8 | 4 | 11 | |||
119 | Stiga 4 | 0 | ROY-BELANGER William | 268 | 293 | 10 | 0 | -25 | T | ||
120 | Big Bang Stiga | 0 | DE LADURANTAYE Olivier | 295 | 100 | 4 | 2 | 195 | |||
121 | Big Bang Stiga | 0 | RICHARD Audrey | 295 | 158 | 5 | 2 | 137 | |||
122 | Big Bang Stiga | 0 | PHAM Kenny | 295 | 102 | 4 | 2 | 193 | |||
123 | Big Bang Stiga | 0 | PROVOST Louis-Olivier | 295 | 271 | 8 | 4 | 24 | |||
124 | Big Bang Stiga | 0 | COTE Samuel | 295 | 379 | 12 | 6 | -84 | |||
125 | Big Bang Stiga | 0 | TON THAT Stéphanie | 295 | 237 | 6 | 3 | 58 | |||
126 | Big Bang Stiga | 0 | DUCHESNE Pascal | 295 | 0 | 0 | 0 | 295 | T | ||
127 | Big Bang Stiga | 0 | COTE-PARE Philippe | 295 | 295 | 8 | 4 | 0 | T | ||
128 | Big Bang Stiga | 0 | DUBOIS Julien | 295 | 419 | 14 | 7 | -124 | T | ||
129 | Big Bang Stiga | 0 | FISET Jean-Sébastien | 295 | 0 | 0 | 0 | 295 | T | ||
130 | Big Bang Stiga | 0 | BERTRAND-LABBE Michaël | 295 | 0 | 0 | 0 | 295 | T | ||
131 | Rotation | 0 | DE LA SABLONNIERE-GRAVEL Gabrielle | 352 | 341 | 8 | 4 | 11 | |||
132 | Rotation | 0 | FORTIN-MARCIL Louis | 352 | 213 | 5 | 2 | 139 | |||
133 | Rotation | 0 | TARDIF-DUPONT Ariane | 352 | 100 | 3 | 1 | 252 | |||
134 | Rotation | 0 | DUBREUIL Daniel | 352 | 100 | 3 | 1 | 252 | |||
135 | Rotation | 0 | SURPRENANT Sébastien | 352 | 365 | 9 | 4 | -13 | |||
136 | Rotation | 0 | ROY Anne-Marie | 352 | 251 | 5 | 2 | 101 | |||
137 | Rotation | 0 | CHABOT Vicky | 352 | 176 | 4 | 2 | 176 | |||
138 | Rotation | 0 | PROVOST Louis-Olivier | 352 | 337 | 8 | 4 | 15 | |||
139 | Challenge Chops | 0 | GURUNLIAN Richard | 361 | 310 | 6 | 3 | 51 | |||
140 | Challenge Chops | 0 | GOSSELIN Steven | 361 | 287 | 6 | 3 | 74 | |||
141 | Challenge Chops | 0 | TURCOTTE Anthony | 361 | 345 | 8 | 4 | 16 | |||
142 | Challenge Chops | 0 | BLONDEAU Yvan | 361 | 231 | 5 | 2 | 130 | T | ||
143 | Challenge Chops | 0 | BOBERG John | 361 | 356 | 8 | 4 | 5 | |||
144 | Challenge Chops | 0 | PELLAND-GOYER Florence | 361 | 406 | 10 | 5 | -45 | |||
145 | Challenge Chops | 0 | DE LA SABLONNIERE-GRAVEL Gabrielle | 361 | 422 | 12 | 6 | -61 | |||
146 | Challenge Chops | 0 | JEAN-GAGNON Kim | 361 | 529 | 17 | 8 | -168 | |||
147 | Challenge Chops | 0 | BELANGER Normand | 361 | 375 | 9 | 4 | -14 | |||
148 | Challenge Chops | 0 | GAGNON Rosette | 361 | 479 | 14 | 7 | -118 |
PARAU Robert loses the following matches and wins these matches
|